2018 Yarışları

İSTANBUL PROGRAMI

YARIŞIN ADI
TARİHİ
YERİ
SINIFLAR
EV SAHİBİ
IOM KIŞ KUPASI 25 ŞUBAT İYK IOM İYK
İSTANBUL LİGİ VE TROFESİ 1.AYAK 14 – 15 NİSAN İYK HS İYK
MYK – SPORTURİST 21 – 22 NİSAN MYK HS MYK
İSTANBUL LİGİ VE TROFESİ 2.AYAK 28 – 29 NİSAN İYK HS İYK
MYK 12 – 13 MAYIS MYK HS MYK
12. GELENEKSEL HALİÇ YELKEN YARIŞLARI 05 – 06 MAYIS HALİÇ HS BEYOĞLU YK
19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SURF – IOM İL BİRİNCİLİĞİ 19 – 20 MAYIS CADDEBOSTAN SURF – IOM İL YELKEN TEM
OKUL YARIŞI, OPTİMİST,LASER KUPASI 26 – 27 MAYIS HEYBELİADA HS İL YELKEN TEM
PİRAT İL YARIŞI  (TÜRKİYE PİRAT LİGİ  1. AYAK) 26 – 27 MAYIS KALAMIŞ PİRAT İL YELKEN TEM
İSTANBUL LİGİ VE TROFESİ 3.AYAK 09 – 10 HAZİRAN İYK HS İYK
TÜRKİYE PİRAT LİGİ 2. AYAK 23 Haziran İYK PİRAT İYK
TÜRKİYE PİRAT LİGİ 3. AYAK ( ALTINBALTA ) 24 Haziran İYK PİRAT İYK
 OPTİMİST İL YARIŞI (AÇIK) 25 – 26 – 27 HAZİRAN BÜYÜKÇEKMECE OPTİMİST İL YELKEN TEM
RUZGAR SURFU (AÇIK) 25 – 26 – 27 HAZİRAN BEYLİKDÜZÜ SURF İL YELKEN TEM
LASER İL VE DENİZCİLİK BAYRAMI YARIŞI  28 – 29 – 30 HAZİRAN MDYİK LASER İL YELKEN TEM
KARTAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI  28 – 29 – 30 HAZİRAN MDYİK LASER MDYİK
MYK TURKCELL KUPASI 07 – 08 TEMMUZ MYK HS MYK
16. YIL INTERNATIONAL İST. OPTİWEEK 13 – 17 TEMMUZ İYK HS İYK
İSTANBUL LİGİ VE TROFESİ 4. VE 5.AYAK 21 – 22 – 23 – 24 TEMMUZ İYK HS İYK
IOM AHMET SERİM KUPASI 29 TEMMUZ İYK IOM İYK
OPTİMİST  TAKIM YARIŞI (AÇIK) 28 – 29 TEMMUZ İYK HS İL YELKEN TEM
MYK 04 – 05 AĞUSTOS MYK HS MYK
LASER 4.7 TAKIM YARIŞI (AÇIK) 11 – 12 AĞUSTOS DRAGOS LASER 4.7 İL YELKEN TEM
420 – 470 – PİRAT İL ŞAMPİYONASI VE ZAFER BAYRAMI KUPASI 31 AĞUSTOS – 01 – 02 EYLÜL GALATASARAY HS İL YELKEN TEM
IOM INTERNATIONAL RC CUP 14 – 16 EYLÜL İYK IOM İYK
SİYAH İNCİ PİRAT YARIŞI 16 Eylül İYK PİRAT İL YELKEN TEM
MYK KURUCULAR KUPASI (CEMİL PARMAN)  TÜRKİYE PİRAT LİGİ  6. AYAK 29 – 30 EYLÜL MYK HS MYK
58. YIL DONANMA KUPASI KÖYİÇİ YARIŞLARI 06 – 07 EKİM İYK HS İYK
TÜRKİYE PİRAT LİGİ 7. AYAK 13 – 14 EKİM SUADİYE PİRAT SYK
FENERBAHÇE DOĞUŞ YELKEN KUPASI 20 – 21 EKİM FENERBAHÇE HS FB DOĞUŞ
KADİKÖY BEL. OPTİMİST LASER IOM KUPASI 29 EKİM MYK HS – IOM İL YELKEN TEM
İSTANBUL LİGİ VE TROFESİ 6. AYAK + ALTINKİLİT KUPASI KÖYİÇİ YARIŞLARI 03 – 04 KASIM İYK HS İYK